' Õpi netis SUURT raha teenima
More information

Kuidas teenida raha koduse meetodiga, mida igaüks kasutada saab 

Ma olin alati teadnud, et pankurid teenivad palju raha, aga ma ei teadnud kuidas. Ma kujutasin ette, et tegu on millegi hullult keerulisega. Igatahes, ma ostsin mõned iseseisva õppe raamatud ja õppisin neist õhtuti. Ma sain teada, et suur osa pankade tegevusest on tõepoolest päris keeruline. Aga selle all pean ma silmas valitsustel riigi võlakirjade ja teistelt pankadelt laenude ostmist. Nendest asjadest ma aru ei saanud. Ja isegi, kui oleksin neist rohkem taibanud, ei olnud mul ju millioneid kapitaliks kasutada! Aga ma avastasin üsna varsti, et see ei olegi oluline, sest need ei ole üldse asjad, mida on raha teenimiseks vaja teha. :-)

95% asjadest, mida lugesin ja õppisin olid minu jaoks kasutud. Nad võivad kasuks tulla ülikooli majanduskursustel aga siin mainimist nad ei vääri. Ma kirjutan siin parem sellest, mis moodustas need 5% tähtsat protsenti . See on informatsioon, mis mulle raha teenib. Ning see, mida sul on vaja teada, kui sa tahad ka samamoodi raha teenida.

Tuleb välja, et ma olen avastaud meetodi, mis on äärmiselt lihtne. Raha on võimalik teenida järgidest kaht Lihtsat reeglit. Sellest meetodist räägitakse väga harva. Enamus inimesi, isegi pankurid, ei tea sellest mitte midagi! Igaüks saab seda meetodit kasutada. Eelnevat kogemust ega matemaatilisi oskusi ei ole vaja.

Mina isiklikul teenisin esimese kuuga $2347, $5603 teises kuus ja üle $10000 kolmanda kuu jooksul. See teeb kokku KÜMME TUHAT DOLLARIT kuus vaid paari tunni eest netis. Ja see on veel ilma pingutamata. Lihtsalt kujutage seda ette – ma ei tea, mida teie isiklikult selle rahaga teeks. Võib-olla renoveeriks oma maja, võib läheks ehk Ümber maailma kruiisile. Esimene asi, mida mina tegin, oli oma võlgade tasumine. Siis tulin ma töölt ära ja kuna mul ei olnud erilist põhjust paigale jääda, lahkusin Tallinnast ja kolisin Uus Meremaale.

Minu avastatud töövahendiks on krüptoraha optsioonid. Ma tean, et see võib väga keeruliselt kõlada, kuid tegelikult on asi ääretult lihtne. Pead vaid valima, millega kaubelda tahad (ütleme, et näiteks aktsiatega) ja pakkuma, kas hinnad tõusevad või langevad. Ei ole vaja teada, kui palju nad tõusevad või langevad. Sa pead teadma ainult seda kas JAH, hinnad tõusevad või EI, nad langevad.

Kõike hindab graafik, mis on veebilehel, kus ma oma tehinguid teen. When you see on the graph that the Kui sa näed graafikust, et üles liikuv trend (CALL) on kõrgem kui 50%, siis kliki UP nupul. Kui näed, et hoopis allapoole liikuv trend (PUT) on kõrgem kui 50%, siis kliki DOWN nupul. Ja ongi kogu lugu. Midagi muud ei ole vaja teha. Ei midagi keerulist. Tänu nendele kahele lihtsale sammule teenin ma praegu rohkem raha, kui ma kunagi ette oleks osanud kujutada.

Sa oled 10 ja 5 minuti kaugusel sellest, et teenida internetis lademetes raha

Ära karda, kui sa ei ole kunagi varem kuulnud binaarsetest optsioonidest ega kaubelnud. Mina olin ka alguses kauplemises täielik võhik, aga mul kulus sellest aru saamiseks ainult 10 minutit. Ja esimese tunni jooksul sain ma selle täiesti selgeks. Nüüdseks on kauplemine mu teine loomus. Allolevas tekstis selgitan ma kõike detailselt: kuidas alustada ja kuidas viie lihtsa sammu abile esimese kuuga üle 10000$ teenida . Kui midagi arusaamatuks jääb, vaadake lihtsalt selle lehe allosas olevaid kommentaare. Need inspireerivad teid kindlasti. Lugege teiste inimeste kogemustest. Lugege nende isiklike lugusid. Ja mis veel tähtsam, võdke nende nõu kuulda. Sel viisil teenite raha kiiremini – ilma pikaldase õppeperioodita.

Aeg on raha... Ja sul on vähem kui 48 tundi aega tegutsemiseks!

Selle meetodi üheks parimaks omaduseks on see, et te ei pea majandusuudiseid jälgima, aktsiturul käima, ega olema antud valdkonnas ekspert. Kogu tegevus toimub interneti vahendusel. Kõik, mis sa tegema pead on klikkimine ühele kahest nupust järgides kaht lihtsat reeglit. Keerulisi protseduure ega müstilisi meetodeid ei ole – aga raha teenid ikka!

Hind teeb üht kahest - tõuseb või langeb. Seetõttu nimetataksegi neid optsioone binaarseteks (kaks) optsioonideks. Loomulikult ei ole alati lihtne trende pikas perspektiivis ette näha. Ainult kogenud kauplejad oskavad seda teha.

Aga minu meetodiga on võimalik raha teenida ka siis, kui teised kaotavad

Ma pean silmas oma avastust selle kohta, et lühiajaliselt, on võimalik kasvu ja langust usaldusväärselt ette näha. Seda saab hõlpsalt teha krüptovaluutapaaridega (e.g. Bitcoin/USD). Ma taipasin, kuidas selle pealt raha teenida. Muidugi, ei saanud ma sellest aru üle öö. Ma pidin enne proovima mitukümmet variatsiooni ja tegin nende käigus mitmeid rumalaid vigu. Aga lõpuks leidsin meetodi, mis tõesti töötab. Ja mitte ainult, see tagab mulle ka stabiilse sissetuleku

Järsku hakkasin muutuma kordades rikkamaks. Mu esimesest 200$ sai 600$. Seejärel teenisin 2400$ sellest 600$. Teises kuus teenisin 5600$. Asjad hakkasid tööle justkui autopiloodil. Järgmisel kuul teenisin ma 10000$!!!. Klassikalised rollid olid vahetunud –varem töötasin mina raha heaks, nüüd töötas raha minu heaks. Ma ei tea päris täpselt palju mul raha on, aga uskuge mind, seda on palju. :-)

 Allpool avaldan ma TASUTA ainsa toimiva meetodi. Ei mingit jamamist ega registreerumist, kőik on selge ja hőlpsalt arusaadav.

Kuidas ma korralikku raha teenima hakkasin 

Kui ma veel rekkajuht olin, rääkis mu ülemus mulle ükskord, et ta oli aktsiaid ostnud. Paar päeva hiljem oli ta nigelas tujus, sest nende hind oli kukkunud ja ta jäi oma rahast ilma. Tuleb tunnistada, et ta ei olnud meie seltskonnast just kõige helgem pea. Nüüd tagasi vaadates, ajab see mind naerma. Kui ta oleks veidi eeltööd teinud, nagu mina, oleks ta taibanud, et Kauplemiseks on palju parem moodus – krüptoraha optsioonid. Nendega saab alati raha teenida - hoolimata sellest kas hind parasjagu langeb või tõuseb! See eemaldab täiesti languste ja kukkumiste riski, sest samal ajal kui teised kauplejad raha kaotavad, sina teenid ikka.

Enamus inimesi ei ole investeerimises osavad. Minu ülemus ostis mõned facebooki aktsiad, sest telekas öeldi, et Facebook Muutub aina enam populaarseks. Põhimõtteliselt ostis ta need ja eeldas, et nad tõusevad igavesti. Muidugi, nii ei lähe see mitte kunagi. Enamus algajaid investoreid tuleb parimal juhul vaevu ots-otsaga kokku, halvimal juhul kaotavad paljud neist kogu oma raha. Vaata järgnevat tabelit ja sa näed, kuidas enamus investoreid lõpetab.

Erinevalt neist teenin mina alatikasumit. Ja mulle ei lähe korda, milline firma parasjagu kõige edukam on. Ma ei pea isegi teadma kui palju hinnad tõusevad või langevad (mida oleks väga raske ette näha). Ma pean teadma vaid seda KAS hinnad tõusevad või langevad. Selle teadmine annab mulle 50% edu võimaluse ja Minu tulemuste juures (vaata altpoolt), tõuseb see üle 90%. Võimalus, et ma 'suplen rahas' (teenin kasumit) on 90% ja isegi need 10%, mis ma kaotan, teenin ma ülejäänud 90% juhtudest mitmekümne kordselt tagasi.

Tavaline investeerimine – minu strateegiat kasutamata 

.
63% investorites ei teeni mitte midagi ja nende kasumiks jääb ± 2% Investorid, kes raha teenivad, peavad siiski vahendajatele tasusid maksma
31% investoritest kaotab raha. Nende investeeringute väärtus kahaneb inflatsiooni tõttu. Enamus investeeringuid ei jõua inflatsiooniga sammu pidada.
jenom 7% investoreid hakkab enamasti kasumit teenima 10-15 aasta möödudes Mina ei tahtnud 10 aastat oodata. Mul oli seda raha võimalikult ruttu vaja!
Mida me sellest õpime? Fondidesse, või näiteks kindlustusse investeerimine on täiesti mõttetu. Sel moel teenivad raha ainult pangad!

Teisalt, minu juhendt järgides, saad sa nautida 3 kasufaktorit 

Sa ei pea aktsiaid omama

Täpselt nii. Sa ei pea keerulise ostmisega tegelema. Lihtsalt valid ühe pakkumisel olevatest aktsiatest Ja klikid sellel. Ongi kõik!

Sa saad raha teenida IGAL POOL

Tänased aktsiaturud on kaugel suurtest saalidest karjuvate vahendajatega. Kõike saab teha kodust oma arvutiga ja millal iganes sa soovid!

Sa teenid raha ka juhul, kui turud langevad

Regulaarselt investeerides sõltub kõik majanduse hetkeseisust. Aga minu meetodiga teenid raha ka siis, Kui turul on langused!

Väga vähesed inimesed (vähem kui 7%) teenivad tavafondidesse investeerimisega tegelikku raha. Ja need vähesed on ka eksperdid, kes on seda valdkonda aastaid täisajaga õppinud, vähemalt 8 tundi päevas. Aga mul ei ole mingit erialast finantsharidust. Ma ei ole kunagi midagi Detailselt õppinud. Aga andke mulle tund päevas ja ma olen võimeline mõne tunniga teenima 90% kasuteguriga kasumit.

Kuna ma sain oma meetodit iga päev korrata, olin ma ühe kuu pärast paremas seisus, kui paljud investorid 5-10 aastaga. Sa saad saavutada täpselt samad tulemused, või isegi paremad, kui sa loed ja teed endale selgeks minu juhendi. Sa võid kodust raha teenimist alustada vaid paari päevaga. Lihtsalt otsusta, kui palju sa tahad päevas teenida ja raha hakkab sinu heaks tööle.

Kuidas see siis töötab?

Krüptoraha optsioonid on paremad kui teised investeeringud või kihlveod, sest nad on usaldusväärsemad ja kiiremad! Viska järgnevale silm peale ja krüptoraha optsioone näiteks jalgpalli kihlvedudega. Sulle saab väga kiirelt selgeks, miks krüptoraha optsioonid on nii head!

Teguviis, mis EI tee sind rikkaks

Lihtne näide spori kihlvedudest

Sa tahad kihla vedada, et Liverpool võidab järgmise mängu. Kui koefitsient on 1.15 (see on siis 3/20 in Briti süsteemis), tähendab see, et panustades €10 ja võites, saad sa €11.5. Sinu kasum on €1.5. Raha saamiseks pead ootama järgmise päevani või vähemalt mängu lõpuni. Summa, mille sa võidad ei ole midagi erilist ja väljamakse võtab aega. Lisaks kõigele sellele, ei saa sa kunagi spordikihlvedude korrektsuses kindel olla nende altkäemaksude ja korruptsiooni tõttu...

Uus kiire viis raha teenimiseks

Lihtne näide krüptoraha optsiooni kohta

Oletame näiteks, et sa tahad kihla vedada selle peale, et Bitcoin/USD hind tõuseb järgmise 60 sekundi jooksul. See hind on viimased 30 minutit püsivalt tõusnud, nii et tõus jätkub 100% tõenäosusega ka järgmise minuti vältel. väljamakse määr on 80% ja sa panustasid €10. Hind tõuseb tõepoolest ja sa võidad €18 (€10 on su sissemakse, €8 on siis reaalne kasum, sest väljamakse on 80%). See on päris arvestatav võit, sest isegi, kui hind tõuseb ainult 0.01%, võidad sa alati ikkagi 80%!

Lisaks sellele ei pea sa ootama, sest tehing võtab ainult 60 sekundit ja kõik, mida sa tegema pead on netis ühele kahest nupust klikkama.

Spordivõistluste peale kihla vedamine võib olla problemaatiline. Investeerimisfondid ei teeni üldse kasumit. AgaBinaarsed optsioonid On palju lihtsamad ja võimaldavad sul kiiresti teenida palju raha!

Binaarsete optsioonide peale panustades on võimalik väga lihtsalt raha teenida, sest ainult kasvu ja languse ja mitte spetsiifilise väärtuse peale. Mina isiklikult panustan tihti selliste firmade aktsiate peale nagu Coca Cola, Facebook and Apple. Aga ausalt öeldes ei ole erilist vahet, milliste aktsiatega sa kaupled. Lihtsalt järgi neid viit nõuannet:

Samm #1 Vali üks veebilehel olevatest aktsiatest
Samm #2 Uuri välja, kas selle väärtus kasvab või kahaneb – (the guide to this is explained below)
Samm #3 €10 tehingu tegemiseks vajuta lihtsalt nupule (kasv või kahanemine) ja vali summa, mille soovid panustada.
Samm #4 Oota 10 või 15 minutit kuni tehing ära hinnatakse
Samm #5 Raha kantakse sinu arvele – kokku €18 (sinu algne investeering €10 pluss €8 kasumit)

Katseta strateegiat demoversiooniga

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Demokonto
Kauplemine suletakse s.
Kuvatavad andmed ei peegelda tegelikku kauplemise informatsiooni. Eesmärgiks on näidata binaarsete optsioonidega kauplemise printsiipe
Hakka kauplejaks!
Soovite binaarsete optsioonide kohta rohkem teada saada või proovida demokontoga kaubelda?
Suurepärane
Tänu $500 investeeringule on Teie kasum sellest tehingust $500
Kasum
$500
Kuvatavad andmed ei peegelda tegelikku kauplemise informatsiooni. Eesmärgiks on näidata binaarsete optsioonidega kauplemise printsiipe
 
Tasuta proovimine

Parim asi minu kauplemismeetodi juures on see, et aktsia hind ei pea palju kasvama. Kui aktsia algne hind on €50, siis ei mängi rolli, kas see tõuseb hinnan €51, €55 või €50.01. Kui sa panustad €10 ja aktsia väärtus tõuseb kasvõi natukene, teenid sa ALATI €8.

Enamus investoreid ostab aktsiad, hoiab neid paar aastat ja loodab, et on võimaline need hiljem veidi kallimalt maha müüma. See ei ole eriti mõistlik ning ma ei soovitaks sarnaselt toimida.   

Mina ei kasuta sellist lähenemist kunagi, sest mul on raha kähku vaja. Ma pean olema võimeline paari päeva või isegi tunniga arvestataval hulgal raha teenima. Tänu krüptoraha optsioonidele on mul võimalik teenida 80% kasumit vähem kui 50 minutiga  

Kuidas mina raha teenin

Vaata järgnevat graafikut. See näitab, kui palju raha sa järgneva 30 minuti, 4 tunni ja 1 kuu jooksul teenida saaksid. Kui sa ei raha või kui sul piisavalt aega pole, võid kaubelda harvem. Ja vastupidi, kui sul on rohkem aega ja sa tahad raha kiiremini teenida, võid ka tihedamini kaubelda. See on ainult sinu enda otsustada.

Edukad tehingud
Tegemata tehingud
Ebaőnnestunud tehingud
Kogu kasum

peale 30 minutit22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Lőpetatud tehingud: 5

peale 4 tundi160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Lőpetatud tehingud: 40

peale 1 kuud6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Lőpetatud tehingud: 1200

Kuna mina investeerin oma kasumi uuesti, teenin ma vähem kui tunniga €50-€100. Alati €10 panustades, pean ma looma ainult kümme viie-minutilist tehingut ja vähem kui tunniga on mul teenitud €100. Mina alustasin suhteliselt tagasihoidlikult:

 • esimesel kuul töötasin ma 30 minutit päevas panes mängu €200 deposiidi. Mu kasum oli €30 päevas
 • Teisel kuul töötasin ma 1 tunni päevas tehes€500 sissemakse. Mu kasum oli€100 päevas.
 • Kolmandal kuul töötasin 2 tundi päevas panustades deposiidiks €1500. Mu kasum oli €300 päevas.
 • Ja tänaseks on mu olukord veel parem.

Kui ma arvutan kokku kui palju ma kuus teenin, siis tuleb selleks summaks kuskil €12000. Alguses tundus see nagu unenägu. Ma teenisin rohkem, kui oma eelmisel tööl nädalatega teeninud oleksin. Alguses ei uskunud ma oma silmi, aga peale kuut kuud edukat kauplemist, hakkasin ma juba tulevikuks plaane tegema. Jah, ma pean endiselt iga päev 'tööd' tegema, aga ma saan seda teha netis ükskõik, kus ma parasjagu viibinning ma saan ise otsustada, kui kaua ma töötan . Ma töötan tavaliselt ühe tunni päevas ja sedagi võin teh oma voodis, pidžaama seljas.

TASUTA registreerumine Alusta raha teenimist

Mu tüdruk küsis, mis mulle mu raha teenimise meetodi juures kõige rohkem meeldib. Mulle meeldivad selle juures väga mitmed asjad. Ma ei oska seda ühe lausena sõnastada, aga kokkuvõttes on asi nii::

 1. 60%-90% kasumit lühikese ajaga. Sa saad teha 30-minutilisi, 1-tunniseid või isegi 60-sekundilisi tehinguid
 2. ekspert-tasemel oskused pole vajalikud
 3. sa saad teenida raha kodus või oma mobiili abil, kui sa parasjagu ringi liigud
 4. spetsiaalset trakvara ei ole vaja – kõike on võimalik otse netibrauseris teha
 5. sa saad oma raha igal ajal välja võtta, otse oma pangaarvele

Trendide äratundmine

Kuigi see võib keeruline tunduda, on mu meetodil tegelikult ainult kolm võimalust. Muidugi ei ole lihtne ennustada, kuidas aktsiate väärtus aasta jooksul muutuda võib. Aga õnneks on binaarsete optsioonidega võimalik teha väga lühikese kestvusega teinguid, mis vältavad ainult 30 minutit või 60 sekundit. See ongi minu meetodi peamine eelis. Ja mis veel tähtsam, tänu sellele teeningi ma nii palju raha! Kogu eelnev jutt on allpool selgitatud kolme ühe-lauselise sammuga:

Kasvav trend

Kui sa märkad aktsia üles liikuvat trendi (vasakul asuv tulp), panusta alati lühiajalisele kasvule. Börsil kauplemine

Kui graafik on viimase minuti jooksul tõusnud, nagu antud pildil, siis on selge, et ta jätkab tõusmist järgmised paar minutit.

Kahanev trend

Kui sa näed aktsia langevat trendi (vasakul asuv tulo), panusta alati lühiajalisele langusele. Välisvaluutaga kauplemine

If the graph has fallen in the last few minutes, as in this picture, it's clear that it will continue to fall for the next few minutes. You should therefore bet on a fall (PUT).

Stabiilne trend

Kui aktsia väärtus on stabiilne (hind ei muutu), oota veidi või otsi mõned teised aktsiad Kauplemise reeglid

Kui graafik ei ole viimased paar minutit muutunud, on parem mõned minutid oodata, kuni ta muutub, või leida mõned teised aktsiad.

Kui 30 minutit on sinu jaoks liiga pikk aeg, võid teha 60-sekundilisi (1 minut) tehinguid. Selliste tehingute puhul on su õnnestumise tõenäosus peaaegu 100%.

Sellel veebilehel, mida mina kasutan, on kogu protsess väga lihtne.

 • Kui ma tean, et aktsiahind tõuseb, siis lihtsalt klikin UP nupul (CALL).
 • Kui ma tean, et aktsiahind langeb, siis lihtsalt klikin DOWN nupul (CALL).

Parimaks indikaatoriks selle kohta, kas aktsiad tõusevad või langevad, on nende hinna sklaala viimase tunni jooksul. See graafik on tasuta saadaval sinu konto alt peale registreerumist.

Miks see meetod nii kasulik on ? Simply because it allows me to make money both when the stock rises and when it falls. Lihtsalt seetõttu, et ta laseb mul raha teenida nii aktsiate langemise kui ka tõusu korral. Ma ei oma tegelikult üldse aktsiaid, aga saan ikka ühe klikiga tehinguid teha! Kõik, kes aktsiaid omavad ja neid aastaid säilitavad, Kaotavad turu langedes raha. Aga mina mitte – mina teenin alati raha juurde! I've been using this system for almost a year, and every single month I've been in positive numbers and made money. Both when the markets Ma olen seda süsteemi peaaegu aasta aega kasutanud ja igakuiselt positiivseid numbreid näinud ning raha teeninud. Nii turgude langedes kui ka tõusu korral. :-)

Raske on ennustada trende ja täpseid numbreid pikka aja vältel. Aga see ei olegi oluline! SNäiteks Facebooki aktsiad on viimase kuu jooksul iga päev ainult tõusnud ja kui nende väärtus on hommikul 100€, siis on raske ette näha, kas see on õhtuks 101€ või 102€. Aga täpne väärtus ei ole oluline – vaja on teada vaid seda, et väärtus TÕUSEB.

Selle kohta, millal hinnad loangevad või tõusevad, on mitu üldist reeglit. Enamus inimesi neid reegleid muidugi ei tea. Kui ma rekkajuhina töötasin olid kodust kaugel veedetud pikad õhtud tihti igavad, nii et ma lugesin palju harivaid raamatuid. Ja neist raamatutest letsingi siin ära toodud reeglid :-) Raamatute nimekiri on all oranžis listis. Palun lugege neid hoolikalt – neid leiduvad nõuanded on hindamatud ja neid järgides hakkate head raha teenima esimesest päevast alates!

Millal KASV ja KAHANEMINE ilmnevad

Valuutapaarid

Krüptoraha optsioone võib kasutada ka kauplemiseks valuutapaaridega. Näiteks, valuutapaar võib olla USD/EUR, mille väärtus on 1,4. See on vahetuskurss ning see näitab, et 1 euro eest saab 1.4 dollarit. Valuutapaarid vahetuvad iga päev, aga nende pealt on võimalik hõlpsalt kasumit teenida. Vaata sellekohast statistikat peale (registreerumist (kõik andmed on tasuta kättesaadavad)) ja leia vähemalt ühe valuuta kohta vähemalt kaks paari. Näiteks, leia USD/EUR ja USD/GBP.

Kui mõlemad paarid parasjagu langevad, on karanteeritud, et nad jätkavad langemist veel paar minutit. Sellisel juhul panusta langusele (put).

Kauplemisaja algus ja lõpp

Börsidel on erinevad lahtiolekuajad, näiteks New York Stock Exchange on avatud 9:30-16:00 kohaliku aja järgi, mis on 14:30-21:00 Briti aega (GMT). Niipea kui kauplemine algab, aktsiate väärtused enamasti tõusevad, sest kauplemist alustavad inimesed tahavad osta. Ja vastupidiselt, enne kauplemise lõppu, aktsiad enamasti langevad. Kõik, kes tahtsid päeva jooksul oma aktsiaid müüa, aga ei olnud selles edukad, langetavad päeva lõpus hindu, Seetõttu langevadki aktsiate hinnad tihti just vahetult enne tööpäeva lõppu.

Seega, alusta kauplemispäeva, kasvule panustades, ja veidi enne päeva lõppu panusta langusele.

Aktsiahinnad kukuvad alati peale dividendide välja maksmist

Mõned aktsiaseltsid maksavad dividende, mis on põhimõtteliselt boonused aktsionäridele. Olemas on fikseerimise päev, mil dividendid makstakse neile aktsionäridele, kes omavad sellel päeval osakute registri järgi antud aktsiaid. Fikseerimise päevi on enamasti üks, kaks või neli tükki aastas. Kui sulle kuulub sel päeval antud firma aktsiaid, siis makstakse sulle ka dividende. Aga see ei ole veel kõige põnevam aspekt. Palju märkmisväärsem on tõsiasi, et aktsiate väärtus kukub alati peale fikseerimispäeva . Absoluutselt kõik dividendidega aktsiad käituvad selle reegli järgi, mis muudab börsituru ennustamise antud juhul väga usaldusväärseks.

Peale registreerumist otsi üles järgmine fikseerimise kuupäev (ja pea silmas sellele järgnevat hommikut) ning Panusta siis kindlasti langusele.

Looduskatastroofid ja tsiviilrahutused

See on täiesti selge. Kui konkreetses piirkonnas on üleujutus, orkaan, maavärin või terrorirünnak, võite olla üsna kindel, et aktsiate väärtused langevad. Sellises olukorras panustage alati langusele. Näiteks prantsuse aktsiad langevad, kui Peugeot-s on streik. Kui Jaapanis oleks paar tundi tagasi maavärin olnud, siis JPY (Jaapani jeen) väärtus langeks. Mina soovitan sellistel sündmustel silm peal hoida, et te oskaks neile samal päeval, või kõige hiljem, järgmisel päeval reageerida.

Streikide, protestide või kodanikurahutuste korral panusta alati langusele !

Finantstulemuste teatamine

Joint-stock companies are required to announce their results publicly. They do this every 3 months. Aktsiaseltsid on kohustatud oma tulemused avalikustama. Nad teevad seda iga kolme kuu tagant. Lihtne ja tõestatud reegel on nende tulemuste jälgimine. Kui need on positiivsed, siis tulemuste teatamise päeval aktsiad tõusevad. Juhul, kui teatatakse heast finantsolukorrast, panusta kasvule veel samal päeval.

Juhul, kui firma annab teada halvast finantsolukorrast, panusta langusele!

Investeerimise summa

Kuigi deposiidi miinimum on 200€, soovitan sissemakse teha vähemalt 500€ suurune, sest siis teenid arvestatavat raha enam kui kaks korda kiiremini. Peale deposiidi makse tegemist, ära tee koheselt kogu summa ulatuses tehinguid. Jaga sissemakse osadeks ja kauple ainult ühe osaga. Lühidalt öeldes:

deposiit maksimaalne summa ühe tehingu kohta oodatav kasum ühe kuu kohta
€200 €10 €1000
€500 €25 €2500
€1000 €50 €5000
€5000 €250 €25000

 

Kuna ma tean, et kogu asi võib alguses veidi keeruline tunduda, olen ma kokku pannud lühikese kokkuvõtte selle kohta, kuidas kuue lihtsa sammuga raha teenimist alustada.

Lühidalt
Samm # Mida sa tegema pead Nõuanded ja soovitused
1 Registreeru saidil, kus saad binaarsete optsioonidega tehinguid teha! Kaval on registreeruda vähemalt kahes kohas (here ja here), Sest sellisel juhul teenid raha kaks korda kiiremini. Kui sul on registreerumisega probleeme, küsi klienditoelt emaili või telefoni teel abi.
2 Tee sissemakse algse kapitaliga, mida kavatsed kauplemiseks kasutada. Antud firma on auditeeritud ja omab Euroopa Liidu litsents. Seega on deposiit kaitstud ja selle saa igal ajal välja võtta. See meetod ei pruugi töötada, kui sa piisavat sissemakset ei tee! Miinimum on €250.
3 Alusta kauplemist lühiajaliste binaarsete optsioonidega Mina soovitan planeerida iga päev oma deposiidist 10 % teenida. Kui sa tegid sissemakse suuruses €500, sihi teenida €50 päevas. Su tehingud ei tohiks olla pikema kestusega kui 30 minutit.
4 Loe läbi järgnev lühikokkuvõte, et õppida, millal panustada kasvule ja millal langusele Kui sa tahad kasvule panustada, siis kliki UP nupul (UP on vahel märgitud kui CALL). Kui sa tahad langusele panustada, siis kliki DOWN nupul (DOWN on vahel märgitud kui PUT).
5 Sellelt veebilehelt leiad sa päevakohaseid nõuandeid praegu panustamise kohta. Need nõuanded on professionaalsetelt pankuritelt, kelle kasu sõltub nende naõuannete kvaliteedist. Ühesõnaga, kui sina teenid raha, teenivad ka nemad. Nii et nende huvides on anda häid soovitusi. Kõike seda pakub meie veebileht tasuta, nii et kasutage kõike täies mahus! :-)

Sa ei pea tegema midagi keerulist, nagu näiteks süva-analüüs. Finantsturgude kohta põhjalikke uuringuid teha pole samui vaja... Mina isiklikult ei tea majandusest midagi , kuid suudan ikka binaarsete optsioonidega üle €10000 teenida. Kõik, mida tegema peab, on oma kontol oleva graafiku jälgimine (here). Mul on edukad keskmiselt 5 tehingut 6-st, väga tihti ka 6 tehingut 6-st (100% edumäär). Kui üks tehing peakski ebaõnnestuma, ei ole see veel maailma lõpp, sest pikas perspektiivis teenin ma ikkagi raha, lihtne ja selge. Raha teenimiseks sobib iga edukuse määr, mis ületab 50 % , aga mu edumäär on tegelikult 85-100 % , mis muuhulgas tähendab, et ma teenin raha kümme korda kiiremini, kui investorid, kes ei kasuta minu meetodit.

Alusta kohe
Start now

Teeni raha kolme lihtsa sammuga!

Minu meetodit ei saa igal pool kasutada. Enamus panku ja kauplejaid ei tea selle meetodi kohta midagi. Ja isegi, kui nad sellest kuulnud on, ei võimaldaks nad selle kasutamist mitte mingil juhul tavainimestele. Seetõttu ongi väga oluline valida usaldusväärne ja litsenseeritud vahendaja, kes laseb sul raha teenida. Need on kaks mu lemmikvahendajat. Registreeru ühe juurde neist – või isegi mõlema juurde. Nad mõlemad pakuvad nõuandeid, video juhendeid ja personaalset nõustajat - täiesti tasuta.

Katseta strateegiat demoversiooniga:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Kõrgetasemeline maakler, millel on suurepärane klienditugi ja väike minimaalne sissemakse
Kiire nőuanne minult: Maakleril on tasuta demoversioon ja väga madal minimaalne sissemakse
Minimaalne sissemakse: $5
 

  Binary Option Robot

See programm saab mängida ka sinu eest. :-) Kõik mida pead tegema on installeerima programmi, registreerima ja tegema deposiidi. Robot tunneb automaatselt ära, kuidas panustada ja teeb panused sinu eest.
Kiire nőuanne minult: Soovitan seda eriti algajatele, sest ainuke asi mida peab tegema on sisselülitama enda arvuti ja tarkavara teenib raha iseseisvalt.
Minimaalne sissemakse: $250
 
 
'

  Raham33s123 (193.40.160.*) kirjutas

Raha    minecraft.net

Tere mul on hetkel vabades fundides 10000€ ja sooviksin investeerida seda.Millega peaksin alsutama?=

  Eimar Pastimäe (212.107.56.*) kirjutas

Trendide ennustamine    IQoption.com

Tere! Sooviks rohkem infot selle kohta, et mis indikaatoreid Sa kasutad trendide ennustamisel? Kui pika aja valid candlestick küünla tekkeks ja mille järgi paned tehingu sulgemise aja?
Ette Tänades!
Eimar

  Tõnis (176.46.62.*) kirjutas

Binaarsete optsioonidega kauplemine    www.iqoptions.com

Tere Arvo, tahtsin küsida, et kas tegeled ikka aktiivselt binaarsete optsioonidega ?
Ise sooviks nimelt rohkem just juurde õppida, kuidas kaubelda paremini ja oma võidu % tõsta.

Kas oleks aega vastata mõnele küsimusele ? Või isegi võimalusel lõunale tulla, et arutada ?

Terv
Tõnis

  Enrico Sagadi (62.65.203.*) kirjutas

etoro nõustamine    Etoro

Tere,

Olen juba mõndaaega püüdnud tutvuda Etoro investeerimisvõimalustega, kuid siiani tekib väga palju küsimusi millele oleks vaja vastust. Hetkel ei ole investeerimiseks päris raha kasutanud vaid harjutan demo kontos. Kas oleks võimalik saada Teilt konsultatsiooni Etoros kauplemiseks. Jään tagasisidet ootama. Tänan

  Dmitri (146.255.183.*) kirjutas

Mina soovin iphone 7 plus    www.mail.google/

Mina soovin iphone 7 plus.

  thea (195.250.178.*) kirjutas

sissemakse

toimetan esimest korda sellises keskkonnas ja ma ei saa aru, kuidas ma teen sissemaksu oma netipangast Skrilli. Mida ma pean valima, kustkohast, midagi isegi õnnestus, aga andis mulle aiut SEB panga, mul vaja hoopis teist panka.

  Mikk (90.141.61.*) kirjutas

Küsimus    IQoptions.com

Tere!
Huvitav leht teil, huvitab millist strateegiat te täpselt kasutate või oskate õelda mida mina kasutama peaks?

  Arvo Koppel (140.200.48.*) kirjutas

Re: Küsimus - Mikk

Tere, meetod, mida isiklikult kasutan, on väga kerge ning igaüks saab sellega alustada vaid paari tunniga. Alustada tuleb juhiste lugemisest, kus on viieastmeline kirjeldus. Jätke need viis sammu meelde või kirjutage üles ja looge vahenduskonto. Registreerumine on tasuta ja pärast konto loomist saate minu strateegiat kasutada ja raha teenida.

  ivar (84.50.160.*) kirjutas

kogemus    Binomo

lugesin kodulehelt infot ja tekkis huvi. registreerusin ja olen ka mõned päevad panuseid teinud või kaubelnud, kuidas just keegi nimetab. üldjoontes saan aru, kuid oleks vaja abi just kogemuste kohta ning trendidest paremaks arusaamiseks. ja kuna seda kodulehel reklaamiti, siis haarasingi sellest võimalusest kinni.

peamine abi oleks just tähelepanekutest ja kogemustest trendide jälgimiseks ja erinevate panustamiste aja, viiside ja valdkondade (valuutapaarid, indeksid, varad, jne) kohta.

  Arvo Koppel (210.55.205.*) kirjutas

Re: kogemus - ivar

Tere, aitan Teid hea meelega, kui Teil tekib mõni konkreetne probleem ja kirjutate täpsema küsimuse või küsite millegi alal nõu. Kui soovite üleüldist abi, siis soovitan Teil lugeda juhiseid, veenduda, et mõistate meetodit ja alustada selle kasutamist. See on palju kergem, kui alguses tunduda võib.

  Reino (217.71.46.*) kirjutas

Küsimus

Tere, mul on küsimus selle investeerimise kohta, et kas maksuamet kaela ei lenda kui summad hakkavad arvele laekuma

  Arvo Koppel (121.99.188.*) kirjutas

Re: Küsimus - Reino

Maksude osas ei saa ma Teile nõu anda, sest maksude sissenõudmine sõltub Teie asukohast. Kapitali juurdekasvu maks erineb riigiti, mõnel pool seda ei ole, mõnes riigis on see 20% või rohkemgi. Soovitan küsida nõu kohalikult maksunõustajalt, kes mõistab Teie olukorda.

  Anneli (146.255.183.*) kirjutas

Tere !

Olen väga huvitatud teie informatsioonist, mis kirjutasite.
Sooviks ka proovida seda raha teenimist. Oleks hädasti vaja raha teenida, kuna mul pole piisavalt sissetulekut, siis äkki on teie infost mulle abiks.
Äkki saate mind aidata ?
Ettetänades Anneli.

  Arvo Koppel (140.200.252.*) kirjutas

Re: Tere ! - Anneli

Tere, minu kirjeldatav meetod on ideaalne algajatele ning ei vaja mingeid erilisi nõudeid ega eeldusi. Lihtsalt lugege juhiseid ja looge vahenduskonto. Saate pärast registreerumist juurdepääsu paljudele õppematerjalidele ja saate kontakteeruda enda isikliku maakleriga, kes vastab kõigile Teie küsimustele.

Kõik kommentaarid (uuel lehel)
 
 
 

 Lisa uus kommentaar!

Postita oma küsimus vői jaga kogemusi
Teile saadetakse põhjalik juhend e-postile.