' Ma sain seda meetodit kasutades rikkaks ja teenin nüüd üle $10,000 kuus. 2018 - Korduma Kippuvad Küsimused
More information

Kas see meetod on ohutu ja seaduslik?

Jah, meetod on igati seaduslik ja igaüks võib seda kasutada. See on ohutu kasutamiseks auditeeritud ja litsenseeritud lehtedel (vaata nimekirja). Mina olen neid ammu kasutanud ja mul pole kunagi mingeid probleeme ette tulnud

Kuidas esmast deposiiti teha?

Deposiidi tegemiseks on mitmeid võimalusi ja ma olen need kõik ära seletanud siin. Kõige mugavam on kasutada krediitkaarti või interneti maksevahendeid (Skrill või Neteller). Kui Teie kaart ei tööta, võite ka interneti teel teha pangaülekande

Kui suur peaks deposiit olema?

Ma soovitan deposiitida vähemalt 200€, et meetod tõesti toimiks. Kui summa on liiga väike, tekivad riskid ja meetod ei pruugi toimida. Oma esimese sissemaksega saate ka boonust. Näiteks, kui sissemakseks on 400€, saate suure tõenäosusega veel 400€ boonust ehk saate raha hakata teenima 800€ pealt.

Kuidas raha välja võtta? Kui tihti ma peaks raha välja võtma?

Ma üldiselt soovitan raha välja võtta kord kuus. Üks kord kuus on raha väljavõtmine tasuta. Kui tahate tihedamaid väljamakseid teha, siis rakendub tasu. Kui tahate raha endale üle kanda, vajutage lihtsalt VÄLJAMAKSE nuppu oma kontolehel ning sisestage oma pangaandmed. Pärast seda saabub raha kuskil 24-48 tunniga.

Kus mängima peaks?Where should I play?

Ma pean rõhutama, et meetod toimib ainult auditeeritud ja loaga lehtedel, nagu siin. Mina mängin seal muretult, meetod toimib ja võidud makstakse ära õigeaegselt.

Ma lugesin kõik läbi, aga ei saa ikka aru. Kas kusagil on ka lihtsustatud samm-sammul selgitus?

Ma mõistan, et kogu asi võib algaja jaoks näida segadusseajav, seega tegin ka lihtsustatud lühema versiooni oma meetodist. Selle leiate, kui vajutada siia. Siiski soovitan ma lugeda kogu teksti läbi ja vaadata ka teiste kommentaare lehe allservas.

Kas saan kasutada seda meetodid mitmes kohas? Kui tihti võin mängida?

Jah, just seda ma soovitangi, registreerige kahel lehel, tehke mõlemale piisavalt suur sissemakse ja hakake teenima. Ma soovitan veeta ühel lehel maksimaalselt 30 minutit päevas. Kui prooviksite istuda ühel lehel 8 tundi järjest, oleks see kahtlane (ja ka igav!)

Kas pean mõne programmi alla laadima või saan ka internetis mängida?

Mõnel lehel on ka eraldi allalaetav programm. Samas see pole hädavajalik, sest alati saab ka otse läbi interneti mängida. Allalaetav variant on lihtsalt mugavuseks ja vastab täielikult internetiversioonile.

Kas võin Teiega kontakteeruda Skype'i või Facebook'i teel?

Ma tegin selle veebilehe selleks, et oma teadmisi teistega jagada. Olgugi, et ma tahaksin, ei ole mul lihtsalt aega, et tundideviisi ühekaupa igaühele oma meetodit selgitama hakata.
Mind saab kätte e-mail'i teel ja ma tõenäoliselt vastan, kui see mul ka paar päeva aega võib võtta.

Jagan oma meetodit kõigile tasuta ja igaüks võib seda kasutada. Loe läbi, tee selgeks ja hakka teenima. Mina vaid näitasin võimalust, aga ma ei saa kedagi sundida ega kellegi eest tööd ise ära teha.

Kui olete endiselt ebakindel, pole ehk tegemist teile sobiva meetodiga. See sobib tarkadele inimestele, kes teavad, mida nad tahavad, kuid mõnele inimesele lihtsalt sobib tavaline üheksast-viieni töö paremini.

Ma proovisin lehtedele minna, aga need kas ei lae ära või on blokeeritud. Mis nüüd saab?

Tõepoolest, mõned lehed on teatud riikides blokeeritud. Kõigepealt proovige registreerida kõigil lehtedel. Kui tõesti ükski ei tööta, tähendab see, et Teie riigi IP aadress on blokeeritud. Sellisel juhul installige endale arvutisse selline vahend nagu VPN. See muudab IP aadressi teise riigi omaks. Parim tasuta VPN rakendus on TunnelBear.

 
Start now

Teeni raha kolme lihtsa sammuga!

Minu meetodit ei saa igal pool kasutada. Enamus panku ja kauplejaid ei tea selle meetodi kohta midagi. Ja isegi, kui nad sellest kuulnud on, ei võimaldaks nad selle kasutamist mitte mingil juhul tavainimestele. Seetõttu ongi väga oluline valida usaldusväärne ja litsenseeritud vahendaja, kes laseb sul raha teenida. Need on kaks mu lemmikvahendajat. Registreeru ühe juurde neist – või isegi mõlema juurde. Nad mõlemad pakuvad nõuandeid, video juhendeid ja personaalset nõustajat - täiesti tasuta.

Katseta strateegiat demoversiooniga:

  Binary Option Robot

See programm saab mängida ka sinu eest. :-) Kõik mida pead tegema on installeerima programmi, registreerima ja tegema deposiidi. Robot tunneb automaatselt ära, kuidas panustada ja teeb panused sinu eest.
Kiire nőuanne minult: Soovitan seda eriti algajatele, sest ainuke asi mida peab tegema on sisselülitama enda arvuti ja tarkavara teenib raha iseseisvalt.
Minimaalne sissemakse: $250
 

  Make Money Robot

Põhiline robot, mis võimaldab kaubelda binaarsete optsioonidega automaatselt, isegi kui oled algaja.
Kiire nőuanne minult: Soovitan kaubelda valuutapaaridega, näiteks EUR/USD või CNY/USD.
Minimaalne sissemakse: $200
 
 
'

  Raham33s123 (193.40.160.*) kirjutas

Raha    minecraft.net

Tere mul on hetkel vabades fundides 10000€ ja sooviksin investeerida seda.Millega peaksin alsutama?=

  Eimar Pastimäe (212.107.56.*) kirjutas

Trendide ennustamine    IQoption.com

Tere! Sooviks rohkem infot selle kohta, et mis indikaatoreid Sa kasutad trendide ennustamisel? Kui pika aja valid candlestick küünla tekkeks ja mille järgi paned tehingu sulgemise aja?
Ette Tänades!
Eimar

  Tõnis (176.46.62.*) kirjutas

Binaarsete optsioonidega kauplemine    www.iqoptions.com

Tere Arvo, tahtsin küsida, et kas tegeled ikka aktiivselt binaarsete optsioonidega ?
Ise sooviks nimelt rohkem just juurde õppida, kuidas kaubelda paremini ja oma võidu % tõsta.

Kas oleks aega vastata mõnele küsimusele ? Või isegi võimalusel lõunale tulla, et arutada ?

Terv
Tõnis

  Enrico Sagadi (62.65.203.*) kirjutas

etoro nõustamine    Etoro

Tere,

Olen juba mõndaaega püüdnud tutvuda Etoro investeerimisvõimalustega, kuid siiani tekib väga palju küsimusi millele oleks vaja vastust. Hetkel ei ole investeerimiseks päris raha kasutanud vaid harjutan demo kontos. Kas oleks võimalik saada Teilt konsultatsiooni Etoros kauplemiseks. Jään tagasisidet ootama. Tänan

  Dmitri (146.255.183.*) kirjutas

Mina soovin iphone 7 plus    www.mail.google/

Mina soovin iphone 7 plus.

  thea (195.250.178.*) kirjutas

sissemakse

toimetan esimest korda sellises keskkonnas ja ma ei saa aru, kuidas ma teen sissemaksu oma netipangast Skrilli. Mida ma pean valima, kustkohast, midagi isegi õnnestus, aga andis mulle aiut SEB panga, mul vaja hoopis teist panka.

  Mikk (90.141.61.*) kirjutas

Küsimus    IQoptions.com

Tere!
Huvitav leht teil, huvitab millist strateegiat te täpselt kasutate või oskate õelda mida mina kasutama peaks?

  Arvo Koppel (140.200.48.*) kirjutas

Re: Küsimus - Mikk

Tere, meetod, mida isiklikult kasutan, on väga kerge ning igaüks saab sellega alustada vaid paari tunniga. Alustada tuleb juhiste lugemisest, kus on viieastmeline kirjeldus. Jätke need viis sammu meelde või kirjutage üles ja looge vahenduskonto. Registreerumine on tasuta ja pärast konto loomist saate minu strateegiat kasutada ja raha teenida.

  ivar (84.50.160.*) kirjutas

kogemus    Binomo

lugesin kodulehelt infot ja tekkis huvi. registreerusin ja olen ka mõned päevad panuseid teinud või kaubelnud, kuidas just keegi nimetab. üldjoontes saan aru, kuid oleks vaja abi just kogemuste kohta ning trendidest paremaks arusaamiseks. ja kuna seda kodulehel reklaamiti, siis haarasingi sellest võimalusest kinni.

peamine abi oleks just tähelepanekutest ja kogemustest trendide jälgimiseks ja erinevate panustamiste aja, viiside ja valdkondade (valuutapaarid, indeksid, varad, jne) kohta.

  Arvo Koppel (210.55.205.*) kirjutas

Re: kogemus - ivar

Tere, aitan Teid hea meelega, kui Teil tekib mõni konkreetne probleem ja kirjutate täpsema küsimuse või küsite millegi alal nõu. Kui soovite üleüldist abi, siis soovitan Teil lugeda juhiseid, veenduda, et mõistate meetodit ja alustada selle kasutamist. See on palju kergem, kui alguses tunduda võib.

  Reino (217.71.46.*) kirjutas

Küsimus

Tere, mul on küsimus selle investeerimise kohta, et kas maksuamet kaela ei lenda kui summad hakkavad arvele laekuma

  Arvo Koppel (121.99.188.*) kirjutas

Re: Küsimus - Reino

Maksude osas ei saa ma Teile nõu anda, sest maksude sissenõudmine sõltub Teie asukohast. Kapitali juurdekasvu maks erineb riigiti, mõnel pool seda ei ole, mõnes riigis on see 20% või rohkemgi. Soovitan küsida nõu kohalikult maksunõustajalt, kes mõistab Teie olukorda.

  Anneli (146.255.183.*) kirjutas

Tere !

Olen väga huvitatud teie informatsioonist, mis kirjutasite.
Sooviks ka proovida seda raha teenimist. Oleks hädasti vaja raha teenida, kuna mul pole piisavalt sissetulekut, siis äkki on teie infost mulle abiks.
Äkki saate mind aidata ?
Ettetänades Anneli.

  Arvo Koppel (140.200.252.*) kirjutas

Re: Tere ! - Anneli

Tere, minu kirjeldatav meetod on ideaalne algajatele ning ei vaja mingeid erilisi nõudeid ega eeldusi. Lihtsalt lugege juhiseid ja looge vahenduskonto. Saate pärast registreerumist juurdepääsu paljudele õppematerjalidele ja saate kontakteeruda enda isikliku maakleriga, kes vastab kõigile Teie küsimustele.

Kõik kommentaarid (uuel lehel)
 
 
 

 Lisa uus kommentaar!

Postita oma küsimus vői jaga kogemusi
Teile saadetakse põhjalik juhend e-postile.