' Kuidas raha juurde laadida - Ma sain seda meetodit kasutades rikkaks ja teenin nüüd üle $10,000 kuus.
More information
Kuidas krediit/deebetkaardiga sissemakseid teha Kuidas kohalike panga ülekannetega sissemakseid teha Skrill Neteller Ukash
 

Kuidas krediit/deebetkaardiga sissemakseid teha Kuidas krediit/deebetkaardiga sissemakseid teha  Soovitatavad sissemaksete meetodid

Krediitkaardiga või deebetkaardiga deposiidi tegemine on lihtne ja see tehing tehakse koheselt

Selleks, et oma kaardiga deposiit teha, peab sel kaardil neti ülekannete võimalus aktiveeritud olema. Mõnel kaardil on internetimaksed vaikimisi blokeeritud , seega tasub oma pangast küsida, kas sa saad kaarti interentis tasumiseks kasutada. Kui su katsed oma pangakaardiga deposiidi eest tasuda ebaõnnestuvad, kontakteeru oma pangaga. Mõned pangad aktiveerivad selle omaduse palve korras , teised lubavad sul endal seda internetipangas teha.

Kui sa tõesti ei saa oma kaarti internetis kasutada või kui sa ei taha kaardi andmeid neti teel sisestada, võid kasutada all ära toodud meetodeid.

Kuidas kohalike panga ülekannetega sissemakseid teha Kuidas kohalike panga ülekannetega sissemakseid teha  Soovitatavad sissemaksete meetodid

Kõigi vahendajate juures on võimalik pangaülekandega sissemakse teha. Reeglina on sellisel juhul kaks võimalust – vahendaja konto on kas sinu kodumaal või välismaal. Pangaülekande võimalused on vahendajate saitidel tihti järgnevalt märgitud: "Panga ülekanne" ja "Kiire kohalik ülekanne". Kui näed võimalust nimega "Kiire kohalik ülekanne", vali see, sest neil on kohalikud pangad enamuses maailma riikidest – seega on neid kergem kasutada

Kui vahendajal on ainult välismaine pangaarve, siis pead tegema rahvusvahelise pangaülekande, millele kehtib tavaliselt lisatasu ja see võtab mitu päeva aega. Sellisel juhul on kergem sissemakse krediitkaardiga teha. Aga kui sa tõesti tahad tavalise ülekande teha, siis saad seda teha netipangas või oma panga lähimas kontoris. .

Skrill Kuidas Skrilli kaudu sissemakseid teha

Skrill Moneybookers On netirahakott, mis sarnaneb Paypali süsteemile. Seda kasutades pääsed oma rahale kõikjal neti vahendusel ligi. Seda on väga lihtne kasutada – oma Skrilli kontole saad raha juurde maksta tavalise pangaülekandega. Kui sul on Skrilli kontol raha, saad sellega teha deposiitmakseid, tavalisi netioste või saata kindlale inimesele raha. Sa ei pea kasutama deebet- ega krediitkaarti, ning su maksed jõuavad alati koheselt sihtpunkti.

Tutvu ka juhendiga Skrilli konto tegemise ja sissemakse tegemise kohta

Neteller Kuidas Netelleri kaudu sissemakseid teha

Neteller on netirahakott, mis võimaldab sul kiirelt ja turvaliselt internetis maksta. See töötab samal põhimõttel, mis PayPal ja Skrill (deposiidi tegemiseks saad kasutada Skrill or Neteller, PayPali kahjuks kasutada ei saa). Neteller, mis loodi 1999. aastal, omab panganduslitsentsi. Netelleri juures saad endale konto luua tasuta ja ilma lisatasudeta.

Vaata seda juhendit Netelleri konto loomise ja sissemakse tegemise kohta

Ukash Kuidas Ukashi kaudu sissemakseid teha

Ukash on ettemakstud kupongide süsteem. Kui sa eelistad pangakaardi asemel Maksta sularahas, siis saad sissemakseid teha Ukashi abil. See on väga lihtne.Enamus riikides on need kupongid müügil toidupoodides, lehekioskites ja bensiinijaamades.

Vaata Ukashi kodulehelt, kus asub sulle kõige lähem müügipunkt. Müügipunktist saad kuponge osta sularaha eest (200€ või 500€, väiksema väärtusega kuponge ei saa kauplemiseks kasutada). Kupongidele on prinditud 19-kohaline PIN kood. Jäta see kindlasti alles. Sul läheb seda deposiidi tegemiseks vaja. Registreeru vahendaja kodulehel ja vali Ukash oma sissemakse meetodiks, seejärel sisesta oma PIN kood ettenähtud lahtrisse. Raha kantakse koheselt sinu kontole. See teenus on tasuta ja litsenseeritud kõigis Euroopa Liidu maade pankades.

 
Start now

Teeni raha kolme lihtsa sammuga!

Minu meetodit ei saa igal pool kasutada. Enamus panku ja kauplejaid ei tea selle meetodi kohta midagi. Ja isegi, kui nad sellest kuulnud on, ei võimaldaks nad selle kasutamist mitte mingil juhul tavainimestele. Seetõttu ongi väga oluline valida usaldusväärne ja litsenseeritud vahendaja, kes laseb sul raha teenida. Need on kaks mu lemmikvahendajat. Registreeru ühe juurde neist – või isegi mõlema juurde. Nad mõlemad pakuvad nõuandeid, video juhendeid ja personaalset nõustajat - täiesti tasuta.

Katseta strateegiat demoversiooniga:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Väikese minimaalse sissemaksega kaasaegne maakler
Kiire nőuanne minult: Maakler pakub alates kõigest 1$ eest pidevat kauplemist, kaasaarvatud nädalavahetused
Minimaalne sissemakse: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Kõrgetasemeline maakler, millel on suurepärane klienditugi ja väike minimaalne sissemakse
Kiire nőuanne minult: Maakleril on tasuta demoversioon ja väga madal minimaalne sissemakse
Minimaalne sissemakse: $5
 
 
'

  Raham33s123 (193.40.160.*) kirjutas

Raha    minecraft.net

Tere mul on hetkel vabades fundides 10000€ ja sooviksin investeerida seda.Millega peaksin alsutama?=

  Eimar Pastimäe (212.107.56.*) kirjutas

Trendide ennustamine    IQoption.com

Tere! Sooviks rohkem infot selle kohta, et mis indikaatoreid Sa kasutad trendide ennustamisel? Kui pika aja valid candlestick küünla tekkeks ja mille järgi paned tehingu sulgemise aja?
Ette Tänades!
Eimar

  Tõnis (176.46.62.*) kirjutas

Binaarsete optsioonidega kauplemine    www.iqoptions.com

Tere Arvo, tahtsin küsida, et kas tegeled ikka aktiivselt binaarsete optsioonidega ?
Ise sooviks nimelt rohkem just juurde õppida, kuidas kaubelda paremini ja oma võidu % tõsta.

Kas oleks aega vastata mõnele küsimusele ? Või isegi võimalusel lõunale tulla, et arutada ?

Terv
Tõnis

  Enrico Sagadi (62.65.203.*) kirjutas

etoro nõustamine    Etoro

Tere,

Olen juba mõndaaega püüdnud tutvuda Etoro investeerimisvõimalustega, kuid siiani tekib väga palju küsimusi millele oleks vaja vastust. Hetkel ei ole investeerimiseks päris raha kasutanud vaid harjutan demo kontos. Kas oleks võimalik saada Teilt konsultatsiooni Etoros kauplemiseks. Jään tagasisidet ootama. Tänan

  Dmitri (146.255.183.*) kirjutas

Mina soovin iphone 7 plus    www.mail.google/

Mina soovin iphone 7 plus.

  thea (195.250.178.*) kirjutas

sissemakse

toimetan esimest korda sellises keskkonnas ja ma ei saa aru, kuidas ma teen sissemaksu oma netipangast Skrilli. Mida ma pean valima, kustkohast, midagi isegi õnnestus, aga andis mulle aiut SEB panga, mul vaja hoopis teist panka.

  Mikk (90.141.61.*) kirjutas

Küsimus    IQoptions.com

Tere!
Huvitav leht teil, huvitab millist strateegiat te täpselt kasutate või oskate õelda mida mina kasutama peaks?

  Arvo Koppel (140.200.48.*) kirjutas

Re: Küsimus - Mikk

Tere, meetod, mida isiklikult kasutan, on väga kerge ning igaüks saab sellega alustada vaid paari tunniga. Alustada tuleb juhiste lugemisest, kus on viieastmeline kirjeldus. Jätke need viis sammu meelde või kirjutage üles ja looge vahenduskonto. Registreerumine on tasuta ja pärast konto loomist saate minu strateegiat kasutada ja raha teenida.

  ivar (84.50.160.*) kirjutas

kogemus    Binomo

lugesin kodulehelt infot ja tekkis huvi. registreerusin ja olen ka mõned päevad panuseid teinud või kaubelnud, kuidas just keegi nimetab. üldjoontes saan aru, kuid oleks vaja abi just kogemuste kohta ning trendidest paremaks arusaamiseks. ja kuna seda kodulehel reklaamiti, siis haarasingi sellest võimalusest kinni.

peamine abi oleks just tähelepanekutest ja kogemustest trendide jälgimiseks ja erinevate panustamiste aja, viiside ja valdkondade (valuutapaarid, indeksid, varad, jne) kohta.

  Arvo Koppel (210.55.205.*) kirjutas

Re: kogemus - ivar

Tere, aitan Teid hea meelega, kui Teil tekib mõni konkreetne probleem ja kirjutate täpsema küsimuse või küsite millegi alal nõu. Kui soovite üleüldist abi, siis soovitan Teil lugeda juhiseid, veenduda, et mõistate meetodit ja alustada selle kasutamist. See on palju kergem, kui alguses tunduda võib.

  Reino (217.71.46.*) kirjutas

Küsimus

Tere, mul on küsimus selle investeerimise kohta, et kas maksuamet kaela ei lenda kui summad hakkavad arvele laekuma

  Arvo Koppel (121.99.188.*) kirjutas

Re: Küsimus - Reino

Maksude osas ei saa ma Teile nõu anda, sest maksude sissenõudmine sõltub Teie asukohast. Kapitali juurdekasvu maks erineb riigiti, mõnel pool seda ei ole, mõnes riigis on see 20% või rohkemgi. Soovitan küsida nõu kohalikult maksunõustajalt, kes mõistab Teie olukorda.

  Anneli (146.255.183.*) kirjutas

Tere !

Olen väga huvitatud teie informatsioonist, mis kirjutasite.
Sooviks ka proovida seda raha teenimist. Oleks hädasti vaja raha teenida, kuna mul pole piisavalt sissetulekut, siis äkki on teie infost mulle abiks.
Äkki saate mind aidata ?
Ettetänades Anneli.

  Arvo Koppel (140.200.252.*) kirjutas

Re: Tere ! - Anneli

Tere, minu kirjeldatav meetod on ideaalne algajatele ning ei vaja mingeid erilisi nõudeid ega eeldusi. Lihtsalt lugege juhiseid ja looge vahenduskonto. Saate pärast registreerumist juurdepääsu paljudele õppematerjalidele ja saate kontakteeruda enda isikliku maakleriga, kes vastab kõigile Teie küsimustele.

Kõik kommentaarid (uuel lehel)
 
 
 

 Lisa uus kommentaar!

Postita oma küsimus vői jaga kogemusi
Teile saadetakse põhjalik juhend e-postile.