' Kommentaarid Administraatori kirjutatud
More information
'

  (90.141.61.*) kirjutas

Küsimus    IQoptions.com

Tere!
Huvitav leht teil, huvitab millist strateegiat te täpselt kasutate või oskate õelda mida mina kasutama peaks?

  (140.200.48.*) kirjutas

Re: Küsimus - Mikk

Tere, meetod, mida isiklikult kasutan, on väga kerge ning igaüks saab sellega alustada vaid paari tunniga. Alustada tuleb juhiste lugemisest, kus on viieastmeline kirjeldus. Jätke need viis sammu meelde või kirjutage üles ja looge vahenduskonto. Registreerumine on tasuta ja pärast konto loomist saate minu strateegiat kasutada ja raha teenida.

  (84.50.160.*) kirjutas

kogemus    Binomo

lugesin kodulehelt infot ja tekkis huvi. registreerusin ja olen ka mõned päevad panuseid teinud või kaubelnud, kuidas just keegi nimetab. üldjoontes saan aru, kuid oleks vaja abi just kogemuste kohta ning trendidest paremaks arusaamiseks. ja kuna seda kodulehel reklaamiti, siis haarasingi sellest võimalusest kinni.

peamine abi oleks just tähelepanekutest ja kogemustest trendide jälgimiseks ja erinevate panustamiste aja, viiside ja valdkondade (valuutapaarid, indeksid, varad, jne) kohta.

  (210.55.205.*) kirjutas

Re: kogemus - ivar

Tere, aitan Teid hea meelega, kui Teil tekib mõni konkreetne probleem ja kirjutate täpsema küsimuse või küsite millegi alal nõu. Kui soovite üleüldist abi, siis soovitan Teil lugeda juhiseid, veenduda, et mõistate meetodit ja alustada selle kasutamist. See on palju kergem, kui alguses tunduda võib.

  (217.71.46.*) kirjutas

Küsimus

Tere, mul on küsimus selle investeerimise kohta, et kas maksuamet kaela ei lenda kui summad hakkavad arvele laekuma

  (121.99.188.*) kirjutas

Re: Küsimus - Reino

Maksude osas ei saa ma Teile nõu anda, sest maksude sissenõudmine sõltub Teie asukohast. Kapitali juurdekasvu maks erineb riigiti, mõnel pool seda ei ole, mõnes riigis on see 20% või rohkemgi. Soovitan küsida nõu kohalikult maksunõustajalt, kes mõistab Teie olukorda.

  (146.255.183.*) kirjutas

Tere !

Olen väga huvitatud teie informatsioonist, mis kirjutasite.
Sooviks ka proovida seda raha teenimist. Oleks hädasti vaja raha teenida, kuna mul pole piisavalt sissetulekut, siis äkki on teie infost mulle abiks.
Äkki saate mind aidata ?
Ettetänades Anneli.

  (140.200.252.*) kirjutas

Re: Tere ! - Anneli

Tere, minu kirjeldatav meetod on ideaalne algajatele ning ei vaja mingeid erilisi nõudeid ega eeldusi. Lihtsalt lugege juhiseid ja looge vahenduskonto. Saate pärast registreerumist juurdepääsu paljudele õppematerjalidele ja saate kontakteeruda enda isikliku maakleriga, kes vastab kõigile Teie küsimustele.

  (146.255.183.*) kirjutas

Tere

Tahaks ka sellisel viisil raha teenida,aga ma ikka täpselt aru ei saanud,kuidas toimida,äkki saaks täpsemat infot,nõu ja abi selles?

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Kätrin Pajumäe

Meetod on väga lihtne ja iga üks saab seda kasutada. Siit võid lugeda lihtsustatud õpetust, mis koosneb viiest sammust.

  (194.150.65.*) kirjutas

Raha Teenimine Internetis    AnyOption

Tervist, mul selline küsimus, et kas need leheküljed veel toimivad, et ma proovisin küll aga ei tee neid lehekülgi lahti kus registreerida saab vms ehk oskate aidata mind? Ja äkki saate anda mulle mõningaid vihjeid või nippe.

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Tauno

Tere, meetod töötab endiselt, vastuseid mõndadele tavapärastele küsimustele võib leida meie KKK lehelt.

  (176.46.41.*) kirjutas

Konto kinnitamine

Tere.Probleem on selline,et Skrillist ei ole ma veel oma konto kinnitus meili saanud,seega ma ei saa Skrillist laadida raha oma 24 Optionisse.Ja Skrilli master card ka ei toimi,mis mulle saadeti.Kuidas ma saan uue oma konto kinnituse meili Skrillist tellida.ette tänades!

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Konto kinnitamine

Kui teil esineb Skrilli kasutamisega probleeme, võite kasutada lihtsalt oma pangakontot, ilma Skrillita.

  (146.255.183.*) kirjutas

deebet/krediitkaart?    https://www.stockpair.com

Tere.
olen huvitatud teie strateegiast, aga ma vaatasin, et tavalise deebetkaardiga ei saagi? Vaid on vaja omada krediitkaarti?

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: taavi reinike

Tere, sisse- ja väljamaksete tegemiseks võite kasutada krediitkaarti või ka teisi maksemeetodeid, näiteks pangaülekannet või Skrilli. Deebitkaarte ei toetata, kuid kui teil on pangakonto, saate raha sisse ja välja maksta otse pangakonto kaudu.

  (195.80.102.*) kirjutas

Sooviksin infot

Palun selgitage, kuidas alustada, sest lugesin Teie artiklit ning ei saanud väga hästi aru. Sooviksin saada samamoodi rikkaks nagu Teie ja reisida üle maailma.

  (121.99.77.*) kirjutas

Re: Sooviksin infot - Mihkel Punkt

Kui otsite mu meetodi lühiversiooni, siis see on saadaval siin. Klikkige lingile, lugege läbi need 5 sammu ja tehke täpselt järgi. See lahendab kõik Teie probleemid.

  (88.196.191.*) kirjutas

raha sisse kanne    ETXcapital

kuidas sinna raha üle kanda saab kas tavalise internetipangaga saab üle kanda.

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: kopli maikel

Tere, jah, te saate kasutada tavalist pangakontot. Netipanga kaudu on see lihtsaim.

  (108.162.254.*) kirjutas

Kuidas raha teenida ???

Tere !! Kas te oskate öelda, kuidas ma saaksin raha teenida, mitte väiksed summat aga sellised 3-6000€ summad :)

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Mario

Tere, palun lugege meie juhiseid, registreeruge, ning alustage kauplemist.

  (90.191.1.*) kirjutas

Koolitus    Binomo

Keegi võiks meiesugustele võhikutele väikse koolituse korraldada ja selgeks teha kuidas raha kanda ja kuidas tehinguid teha. Endalgi kasutaja olemas kuid ei oska seda kasutada. Maakler on küll helistanud ja meile saatnud aga vigane inglise keel ei tule hetkel kasuks.

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: orbit

Tere, te saate registreeruda siin ning seejärel teha sissemakse, kasutades ühte neist makseviisidest. Kauplemisalaseid nõuandeid ja nippe leiate siit.

  (95.153.16.*) kirjutas

ETX capital

Tere!Olen huvitatud sellisest rahateenimisest ETX capitali lehel,kuid ma ei saa täpselt aru graafikust.Seal vasakul pool pole näidatud mitu protsenti tõuseb või langeb? Veel jääb segaseks kellaaeg.kuidas teha valik 60 või 30 sekundile?0Ette tänades ja vastust ootama jäädes.

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Anne-Ly

Tere, 30 sekundit ja 60 sekundit on valikuvõimalused. Võib ka kasutada mõlemat. Üldiselt on minu soovitus, et tehingud jääksid 60 sekundi ja 30 minuti vahele.

  (82.150.196.*) kirjutas

Tere

Kui kaua olete sellega teeninud ja kas alustasite suurest investeeringust kohe alguses?

  (115.187.119.*) kirjutas

Re: Tere - Pami

Soovitatav sissemakse sõltub sellest, kui palju te soovite teenida. Mina isiklikult alustasin 1000 euroga.

  (12.49.62.*) kirjutas

Algaja    Binomo

Tere,


Ma tahaksin seda jrägi proovida et veidi raha teenida ja oma finantsolukorda parandada. Aga kõik tundub mulle väga keeruline, ma ei saa aktsiaturgudest are, ma ei ole kunagi varem kaubelnud ja kõik mida ma aktsiatest tean on see et nad olemas on. Ma ei tea seda ka mis asjad binaarsed optsioonid on, see on minu jaoks võõrspna. Kas te annaks mulle nõu ja jälgiks koos minuga mu progressi?

  (140.200.146.*) kirjutas

Re: Algaja - Lyuba

Minu meetodi detailne selgitus on saadaval mu kodulehel. Kogu info on kõigile vabalt kättesaadav. Peate vaid lugema juhendit ning alustama mu strateegia kasutamisega.

  (145.25.34.*) kirjutas

Kuidas kaardiga maksta    Binomo.com

Hei, ankeet nõuab mult CSC kaardi koodi ja mul ei ole halli aimugi, mis see on. Ma ei leia seda kuskilt. Ja kui ma pangas oma kaardil järgi käisin, ütlesid nad, et kõik mu tehingud on välja lülitatud. Kuidas ma need sisse lülitan või mida ma sellega tegema peaksin?

  (49.50.245.*) kirjutas

Re: Kuidas kaardiga maksta - Jonas ZT

Sellele koodile viidatakse vahel lühendiga CVV või CVN ja sa leiad selle oma kaardi tagumiselt poolelt. Kui sa kaardi ümber pöörad, on seal allkirjariba ja sellest paremale jääb kolm numbrit. See ongi turvakood.
Kui sa näed seal rohkem numbreid, kasuta ainult kolme viimast. Kui seal ei ole üldse numbreid,siis ei saa seda kaarti kahjuks netis maksmiseks kasutada.


Mõnel pangal on netitehingute võimalus vaikimisi välja lülitatud. Vahel pead sa lihtsalt oma netipanka sisse logima ja seal online kaarditehingud aktiveerima. Kui ka see ei aita, siis küsi nõu oma kohalikust pangakontorist.
Õnneks on deposiidi tegemiseks mitu varianti ja kui sa ei taha pangakaarti kasutada võid ikkagi proovida nt. Skrilliga. Skrill töötab alati usaldusväärselt. :-)

  (75.21.54.*) kirjutas

raha välja võtmine    Stockpair.com

Tere, millist raha väljavõtmise meetodit soovitate? Pangakontoga või krediitkaardiga või millegi Paypali
taolisega? Kuidas ma krediitkaardile raha üle kanda saan?
See ei tundu üldse loogiline. Aitäh, Berger Lutz

  (49.50.245.*) kirjutas

Re: raha välja võtmine - Lutz Berger

Tere,


Iga päev raha välja võtta on lollus. Sa pead aru saama, et sul on vaja pidevalt kauplemisarvel raha hoida, et sa oleksid reaalselt võimeline kauplema.
Ilma milletagi ei saa tehinguid teha.


Mina soovitaksin seega oma kasumi kord kuus välja võtta, näiteks kui su sissemakse oli 500€, siis iga kuu võtad välja selle summa, mis ületab 500€ (nii et
sul jääb alati vähemalt 500€, millega saad kaubelda).


Kui sa tehinguid teed, teenib su kauplemisarvel olev raha sulle veel raha juurde. Kui sa selle oma arveldusarvele kannad, ei saa see sulle raha teenida.

  (114.21.19.*) kirjutas

Re: raha väljavõtmine- Lutz Berger    IQoption

Tere, ma kannan teenitud raha tavaliselt lihtsalt oma pangakontole ja pangal võtab selle tehingu töötlemine 3-4 päeva. Kui mul raha kohe vaja on, saadan selle
oma krediitkaardile.


See on veidi ebatavaline aga summa lisatakse kõigepealt kaardile (niiet sa saad sellega maksta) ja umbes 2 päeva jooksul ilmub see ka pangakontole.
Kui sa raha kaardile kannad, on ainuke erinevus selles, et sa saad kaardil olevat raha põhimõtteliselt veidi varem kasutada,
Enne kui see "valideeritud" ja su kontole lisatud on.


Paypal ja Skrill ei ole enamasti vajalikud aga nad on muidugi endiselt üks võimalus.

 
 
 

 Lisa uus kommentaar!

Postita oma küsimus vői jaga kogemusi
Start now

Teeni raha kolme lihtsa sammuga!

ARRAY KEY NOT FOUND

Katseta strateegiat demoversiooniga:

  Make Money Robot

Põhiline robot, mis võimaldab kaubelda binaarsete optsioonidega automaatselt, isegi kui oled algaja.
Kiire nőuanne minult: Soovitan kaubelda valuutapaaridega, näiteks EUR/USD või CNY/USD.
Minimaalne sissemakse: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Väikese minimaalse sissemaksega kaasaegne maakler
Kiire nőuanne minult: Maakler pakub alates kõigest 1$ eest pidevat kauplemist, kaasaarvatud nädalavahetused
Minimaalne sissemakse: $10
 
 
Teile saadetakse põhjalik juhend e-postile.